PAR MUMS


Zemnieku saimniecība dibināta 1992. gadā.

Saimnieciskā darbība tika uzsākta ar graudaugu audzēšanu un pakāpeniski kultūru klāsts tika papildināts ar rapsi. 

Ķiploku audzēšana tika uzsākta 2013. gadā, kopš tā laika esam strauji audzējuši apmērus un pašreiz esam vieni no Latvijas ķiploku tirgus lielajiem spēlētājiem.

Ķiploku audzēšana ir attīstījusies, pateicoties Eiropas Savienības fondu aktīvai piesaistei, kas ir palīdzējusi saimniecībai automatizēt sezonas stādīšanas, novākšanas un ķiploku pirmapstrādes procesus. Darbs pie procesu izstrādes un lielāku apjomu apstrādes turpinās un progress neapstāsies. No 2020. gada sezonas saimniecība piedāvā arī ķiploku daivošanas pakalpojumu. Ķiploki tiek daivoti ar jaunākās paaudzes spāņu J.J. Broch daivošanas līniju, kas savu darbu izdara precīzi.

Visam ķiploku audzēšanas laikam tiek rūpīgi sekots līdzi un papildu pieredze tiek gūta pieredzes apmaiņas projektos. Saimniecība ir reģistrēta kā integrētie ķiploki audzētāji, kas uzliek papildu saistības par audzēšanas tehnoloģijas atbildīgu un pareizu izstrādi. 

Sezonas laikā tiek piedāvāta iespēja apmeklēt saimniecību, lai uzzinātu vairāk par ķiploku audzēšanas procesiem, kā arī iegādāties ķiplokus par izdevīgu cenu.

Meklējiet arī par mums jaunumus saimniecības Instagram un Facebook kontos!